Czapki z haftem: Dla pracownika czy Klienta?

Znakowanie odzieży to proces, dzięki któremu możemy zwiększyć widoczność i rozpoznawalność marki. Dotyczy to zarówno firm, jak i instytucji oraz organizacji non-profit. Korzystając z nowoczesnych technologii znakowania nadruk lub haft możemy wykonać praktycznie na dowolnym wyrobie tekstylnym – od bluzy, przez skarpetki, aż po czapkę z daszkiem. Czapki z haftem to bardzo uniwersalny produkt o licznych zaletach. Kiedy warto promować markę przy pomocy czapki z haftem?

Uniwersalny gadżet, dzięki któremu dotrzesz do szerokiego grona odbiorców

Wygodna, dobrze wykonana i trwała czapka z daszkiem to gadżet, którego nikt nie pozbędzie się ot tak… Co to oznacza? Dla Ciebie i Twojej marki, możliwość pozyskania darmowej reklamy i promocji w miejscach, do których nie zawsze trafiają oficjalne komunikaty marketingowe. Dlatego wybierając na gadżet promocyjny akurat czapkę warto zadbać o to, żeby logo było widoczne, czytelne i odporne na szkodliwe oddziaływanie czynników zewnętrznych. W tym celu najlepiej sprawdzi się haft.

A w jakiej branży sprawdzi się czapka z haftem?

Wydawać by się mogło, że czapki z haftem to rozwiązanie zarezerwowane dla branż:

  • sportowej,
  • motoryzacyjnej,
  • odzieżowej.

Tymczasem fajna czapka z daszkiem – taka, która dobrze wygląda i dobrze się nosi – może z równie wysoką skutecznością promować szereg innych biznesów. Od branży rozrywkowej, przez edukację, aż po branżę medyczną i wiele innych. Co ważne, znakowanie w przypadku czapek z daszkiem nie musi się ograniczać do haftu logo czy logotypu. Ciekawym akcentem na froncie czapki może być także slogan lub motto firmy. Wzbogacając projekt o motto/slogan zyskujemy dodatkowy kanał komunikacji, dzięki któremu nasz przekaz ma szansę trafić nie tylko do osób, które znają logo/logotyp firmy.

Czapka z haftem: Dla dorosłych czy dzieci?

Czapka z daszkiem to doskonały gadżet dla dzieci i dorosłych. Warto o tym pamiętać, ponieważ czasami wydaje się nam, że czapeczki w rozmiarach dziecięcych są zbyt małe, aby móc na ich powierzchni wykonać czytelny haft.